Hakkımızda

Intelkit Defence, Intelkit ailesine bağlı bir savunma sanayi grubudur. Başta Türkiye savunma sanayi olmak üzere endüstriyle ve onun alt güvenlik birleşenleriyle ilgili alanlarda dijital yayıncılık yapar ve kamuoyunu bilgilendirir.

Sektör yöneticileri, güvenlik uzmanları ve güvenlik bürokrasisi ağımızla savunma sanayi alanındaki en kaliteli bilgiye sahada ulaşmaya çalışırız. Sektör haberleri, dünyadaki gelişmeler, savunma sanayinin geleceği gibi başlıklar ilgi alanımızdır.

Intelkit Defence’in bu sitede paylaştığı bütün kaynaklar copyleft lisans prensiplerine tabidir. Yani sitemizdeki kaynakları referans göstererek, versiyonunun orijinal halini koruyarak istediğiniz gibi paylaşabilir ve değiştirebilirsiniz.

Savunma sanayi ile ilgiliyseniz ve bu alanda paylaşmak istediğiniz fikirleriniz varsa, yazım kurallarımıza (Yazım kurallarımıza kısmını mavi yapıp bize yazın kısmına link vereceğiz) göz atarak çalışmalarınızı bize gönderebilirsiniz.

Reklam, kurumsal iş birlikleri, çalışmalarımızın kalitesi ile ilgili geri bildirimler ve diğer konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.